Čím se liší vestavěná skříň od běžné skříně?

Základní nevýhodou běžně prodávaných skříní jsou pevně dané standardní rozměry. Pokud potřebujete ovšem skříň naprosto atypickou, musíte si ji objednat přímo na míru. Oproti běžné skříni si tedy vestavěnou skříň nemůžete ihned přivézt domů, ale musíte čekat nějaký čas na vyrobení. Na rozdíl od běžné skříně ale za cenu delšího provedení nabídne mnohem větší efektivitu při ukládání věcí.

Nevíte si rady, jak správně si vestavěnou skříň vybrat? S žádostí o radu kontaktujte prosím některé z našich studií nebo obchodního partnera v Hradci Králové. Na všech těchto místech se vám dostane odborné rady a asistenci.

Hledejte inspiriraci v naší fotogalerii

Rádi byste si udělali přehled o vestavěných skříních, jaké vyrábíme? Právě kvůli tomu je vytvořena přehledná fotogalerie již vytvořeného nábytku. U každé skříně je také vypsán seznam komponent a je přiložena stručná kalkulace ceny.

Nenašli jste žádnou kalkulaci, která by se alespoň vzdáleně podobala vašim požadavkům? Můžete se na nás s vaší žádostí na nezávaznou kalkulaci obrátit. My ji zdarma zpracujeme a dodáme v brzkém termínu.

Vestavěné skříně

Nepříliš prostorný byt přímo vybízí k instalaci vestavěných skříní. Ty jsou schopné využít každý centimetr pro ně určený a poskytují tak o mnoho více úložného prostoru, než skříně běžné. Dle vlastního vkusu jimi také můžete pomocí nich vhodně doplňovat interiér. Pocitovou vzdušnost mohou dodat akrylátová nebo plavená skla ve výplních dvířek. Místnost zase opticky zvětší vhodně umístěné zrcadlo. Jiných variant jak upravit vestavěnou skříně je velmi mnoho. Zdali je právě váš požadavek realizovatelný vám může říci některý z našich designérů, kterého vám doporučíme kontaktovat.

Přiznat či nepřiznat vestavěnou skříň?

Vestavěné skříně jsou většinou vyráběny až do výšky stropu a lze je tedy v případě zájmu díky vhodným materiálům, které jsou použity při výrobě, proměnit v jakousi falešnou stěnu. Tomuto dojmu také výrazně pomáhá použití celých dvířek. Vhodné je to především v malých místnostech, kde by případné křivky na dvířkách skříněk působily opticky spíše zmenšujícím dojmem.

Naopak přiznat skříň byste měli v každé reprezentativní místnosti. Pokud byste všechny skříně skryli, místnosti by působily nepřirozeným a jaksi chladným dojmem. Správně volené materiály přiznaných skříní naopak dodají místnosti pohodovou atmosféru.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Hradci Králové nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.