Další produkty z nabídky Komandor

Na společnost Komandor se můžete obrátit v případě potřeby téměř každého nábytku na míru. Nemusí se tedy jednat pouze o vestavěné skříně, ale například i knihovny, šatní systémy nebo drobný nábytek.

Vestavěné skříně na míru

Hlavním prodávaným a také vyráběným zbožím jsou vestavěné skříně. Tento nábytek je kompletně vyráběn v České republice i se všemi doplňky. Zkušenosti s vestavěnými skříněmi má firma Komandor již od svého založení.

Šatní systémy

Efektivní uložení oblečení vám spíše než šatní skříň umožní kompletní šatní systém. Společnost Komandor se specializuje na jejich výrobu a dokáže také navrhnout co nejlepší řešení pro určené prostory.

Dělící interiérové dveře

Nechcete ve velkých místnostech provádět větší stavební úpravy? Přesto potřebujete oddělit obytné, pracovní a úložné prostory? Pořiďte si na míru vytvoření interiérové dělící dveře, které vaše požadavky změní.

Solitéry

Mnohé drobnosti se dají ukládat do takzvaných solitérů. Můžete si tedy u nás objednat komodu, šuplíky či malé skříňky vhodné právě k výše zmíněnému účelu.

Knihovny

Knihovna je vhodným a vkusným doplňkem obývacích prostor. Můžete díky ní dát na odiv před návštěvami, co všechno jste přečetli a případně jaký knižní žánr vás zajímá. Aby bylo vše dobře řazeno, stojí za to nechat si navrhnout a vyrobit knihovnu na míru.

Předsíně a haly

Nábytek do předsíní a hal by měl splňovat zejména požadavky na velké úložné prostory bot a jiného oblečení takzvaně „na ven“. Při vhodném využití prostoru lze do skříní v těchto místnostech ukládat i sezónní oblečení.

Ložnice

Ložnici je třeba zařídit vkusně s mnoha úložnými prostorami. V ložnici je totiž nejčastěji ukládáno běžné oblečení. Přitom by neměla působit jako jakési „skladiště“, ale mělo by vám v ní být příjemně.

Pracovny

Pracovna by měla být zejména prakticky řešena. Měl by v ní tedy být umístěn kvalitní stůl, kam můžete umístit všechny pracovní pomůcky, které každodenně používáte. Hodit se může i skříň na dokumenty a jiné tiskoviny.

Obývací pokoje

Obývací pokoj je vždy brán jako reprezentativní místnost. Podle toho by také měl být zařízen. Vkusně, elegantně a s důrazem na propracované detaily. Pokud si s výběrem nevíte rady, rádi vám zdarma poradíme.

Dětské pokoje

Pokud nechcete každým rokem měnit nábytek v dětském pokoji, měli byste vybírat bez ohledu na věk dítěte a zaměřit se zejména na praktičnost. Vždyť stejný nábytek může mít váš potomek v pěti i osmnácti letech a tehdy by již nechtěl mít například skříně s dětskými motivy.

Podkroví

Do podkroví jen velmi obtížně seženete již hotovou skříň. Většinou si takovýto nábytek musíte objednat na míru. Společnost Komandor se tímto typem skříní také zabývá a využívá u nich speciální posuvný mechanismus šikmých dveří.

Šatny

Potřebujete co nejvíce místa v ložnici? Máte k dispozici jednu volnou místnůstku? Nechte si do ní zbudovat systém pro šatnu a přestěhujte do ní oblečení z ložnice. Vše budete mít přehledně setříděno a vždy na dosah.

Korpusy

Při výběru korpusu záleží na finančních možnostech klienta. Pokud máte rádi nadstandardní kvalitu, nebude vám vadit připlatit si za dřevěnou dýhu. V opačném případě by vám plně mělo vyhovovat lamino v některém z nabízených sedmdesáti dekorů.

Rámy

Společnost Komandor dodává dva typy rámů. Prvním jsou ty, vyráběné z velmi kvalitní ušlechtilé oceli. Druhým typ je vyráběn z měkčího, ovšem o to víc tvárného, hliníku.

Výplně

Dvířka nemusí mít vždy pouze dřevěnou výplň (případně výplň z lamina). Často je používáno plavené nebo akrylátové sklo, které je odolné proti snadnému rozbití.

Doplňky

V případě zájmu je možné si objednat i nějaké vhodné doplňky, kterými lze dodat skříni na efektivitě uložení věcí. Jde kupříkladu o výsuvné tyče na kravaty a kalhoty nebo drátěné programy, díky nimž budete mít v uložení oblečení ještě větší systém.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Hradci Králové nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.